Јавни огласи/позиви Новости Обавештења

OБАВЕШТЕЊЕ О ОРГАНИЗОВАЊУ ПРЕДАВАЊА ИЗ ОБЛАСТИ ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОДЊЕ О АКТУЕЛНИМ ПОДСТИЦАЈИМА МИНИСТАРСТВА ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ

Буџетски фонд за развој пољопривреде општине Брус у сарадњи са ПСС-Крушевац организује предавање из области пољопривредне производње и актуелним подстицајима Министарсва пољопривреде, шумарства и водопривреде.

Теме :

1.Упознавање пољопривредних произвођача са пројектом програм подршке конкурентне пољопривреде

1. ИПАРД подстицај, сеоски туризам мера М-7

Предавање ће се организовати у скупштинској сали Дома Културе дана 19.04.2021. године са почетком у 11ч.

Обавештавају се сви заинтересовани да морају поштовати све епидемиолошке мере предострожности.

За више информација можете се обратити у канцеларији фонда за развој пољопривреде општине Брус број 6 у згради Општине или на број телефона 037/31-50-216 или 063/10-15-476.