Документа Обавештења Општинско веће и Председник

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ НАЦРТА ИЗМЕНЕ И ДОПУНЕ СТАТУТА ОПШТИНЕ БРУС

Општинско веће општине Брус спроводи јавну расправу о нацрту Измене и допуне Статута општине Брус.

Јавна расправа о нацрту Измене и допуне Статута општине Брус биће одржана у периоду од 19.11.2021. године до 09.12.2021. године.

Учесници у јавној расправи су представници установа, организација, јавног предузећа чији је оснивач општина Брус, заинтересовани грађани, правна лица, удружења и друге заинтересоване стране.

Програм јавне расправе о нацрту Измене и допуне Статута општине Брус са текстом нацрта Измене и допуне Статута општине Брус објављује се на интернет страници општине Брус и Огласној табли Општинске управе општине Брус.

Примедбе и предлози достављају се на е-маил: opstina@brus.ls.gov.rs  или поштом на адресу Општина Брус-Комисији за израду нацрта Одлуке о измени Статута општине Брус, ул. Краља Петра Првог 120 , 37220 Брус.

Нацрт Измене и допуне Статута општине Брус биће представљени на Округлом столу, који ће се одржати дана 09.12.2021. године у згради Општинске управе општине Брус-сала у поткровљу зграде, са почетком  у 12,00 часова.

ПРИЛОГ:

Закључак Општинског већа општине Брус, број 110-4/2021-III од 19.11.2021. године;

Програм јавне расправе нацрта Измене и допуне Статута општине Брус и

Текст нацрта Измене и допуне Статута општине Брус