Јавни огласи/позиви Обавештења Општинска управа Брус

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ О ПРЕДЛОГУ ОДЛУКЕ О ИЗМЕНИ ОДЛУКЕ О РАДНОМ ВРЕМЕНУ УГОСТИТЕЉСКИХ, ТРГОВИНСКИХ И ЗАНАТСКИХ ОБЈЕКАТА, ЗАБАВНИХ САЛОНА, КЛАДИОНИЦА И ДРУГИХ ОБЈЕКАТА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ БРУС

Општинска управа општине Брус спроводи јавну расправу о предлогу Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус.

Програм јавне расправе о предлогу Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус са текстом предлога Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус објављује се на интернет страници општине Брус и Огласној табли Општинске управе општине Брус.

Примедбе и предлози достављају се на е-маил: opstina@brus.ls.gov.rs.

Усмена јавна расправа о предлогу Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус биће одржана 04.07.2023. године у Малој сали Центра за културу Брус, са почетком  у 10,00 часова.

ПРИЛОГ:

Програм јавне расправе о предлогу Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус и

Текст предлога Одлуке о измени Одлуке о радном времену угоститељских, трговинских и занатских објеката, забавних салона, кладионица и других објеката на територији општине Брус објављује се на интернет страници општине Брус;