Јавни огласи/позиви Документа Конкурси Новости

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА КОНКУРСУ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ ПРОЈЕКАТА ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ЈАВНОГ ИНТЕРЕСА У ОБЛАСТИ ЈАВНОГ ИНФОРМИСАЊА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ БРУС ЗА 2019. ГОДИНУ

1. Јавни позив за за учешће на конкурсу за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у објасти јавног информисања на територији општине Брус
  2. Одлука о расписивању конкурса за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у објасти јавног информисања на територији општине.
  3. Образац 1 – буџет пројекта
  4.  Образац 2 – пријава за пројектно суфинансирање
  5.  Образац 3 – наративни и финансијски извештај
  6. Образац 4 – финансијски део извештаја

НАПОМЕНА: Јавни позив за за учешће на конкурсу за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у објасти јавног информисања на територији општине Брус је објављен у листу “ГРАД” дана 22.03.2019.године

Решење о именовању чланова конкурсне комисије за оцену пројеката од значаја за јавне интересе у области јавног информисања можете преузети овде.

Записник о раду комисије за оцену пројеката из области јавног информисања са предлогом за расподелу средстава можете преузети овде.

Решење о расподели средстава буџета општине Брус за суфинансирање пројеката којима се остварује јавни интерес у области јавног информисања за 2019. годину можете преузети овде.