ВАЖНО Обавештења Општинско веће и Председник

ЧЕСТИТКА ПОВОДОМ ДАНА ДРЖАВНОСТИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

Поштовани суграђани,

Желим да вам честитам Дан државности Републике Србије. Обележавајући Сретење, као најважнији државни празник, сећамо се наше славне историје. Сећамо се Карађорђеве храбрости и Милошеве мудрости. Сећамо се огромне жртве коју је наш народ поднео у подухвату обнове државе Србије. Историја наше државности,  такође нас учи о искушењима и изазовима постојања на простору између великих центара мођи и даје нам поуке како сачувати државу и народ. Те поуке јесу слога, мудрост и понос, коју су са собом носили наши славни преци и особине које ћемо и ми савременици чувати и сачувати за наша поколења.

Председник општине Брус

Далибор Савић