Јавни огласи/позиви Обавештења

Ул.Краља Петра I 120 37220 Брус
СЛ/2023

ОБАВЕШТЕЊЕ – ЈАВНИ ПОЗИВ

УСТАНОВА ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУРУ „СПОРТСКИ ЦЕНТАР БРУС“ ОРГАНИЗУЈЕ ТРАДИЦИОНАЛНИ „СВЕТОСАВСКИ ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ“ У Брусу у периоду од 18. до 28. јануара 2023. године.Планирамо да ове године турнир подигнемо на један виши ниво и с тим у вези овим путем позивамо све предузетнике као и сва предузећа, привредне субјекте са територије општине Брус да ако то желе могу потпуно бесплатно узети учешће и бити ПРИЈАТЕЉИ ТУРНИРА.За све информације у вези турнира и јавног позива можете се обратити на бр телефона 060/6016073 или лично у просторијама Установе за физичку културу на Градском стадиону у Брусу. Циљ  Установе за физичку културу, овим јавним позивом је пре свега да укључимо и рекламирамо што већи број привредних друштава са територије Општине Брус, како би у етар поред спортског дела послали једну лепу слику нашег града, јер је турнир једнинствена прилика за тако нешто, посебно што ове године очекујемо добар одзив публике и велики број екипа.

СПОРТСКИ ПОЗДРАВ!
УСТАНОВА ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУРУ „СПОРТСКИ ЦЕНТАР“ БРУС.