Јавни огласи/позиви Обавештења Општинска управа Брус

Презентација Јавног позива за подстицање почетника у пословању и младих предузетника за 2023. годину

Поштовани суграђани,

Општина Брус у сарадњи са Фондом за развој Републике Србије и Регоналном привредном комором Расинског округа, организује презентацију Јавног позива о додели бесповратних средстава по Програму подстицања развоја предузетништва кроз финансијску подршку за почетнике  у пословању и младе у 2023. години, 27.7.2023. године у Малој сали Центра за културу са почетком у 11 сати.
Општина Брус у сарадњи са Регионалном развојном агенцијом, свим заинтересованим корисницима поменутог Програма, пружиће консултантску и техничку подршку, приликом аплицирања.
Информације о Јавном позиву и презентацији истог можете добити на број телефона 037/3150206 или лично у канцеларији број 12, Општинске управе.
У прилогу текст Јавног позива.