ВАЖНО Новости Обавештења Општинска управа Брус

Подношење пријаве за Пензионерску картицу

Поштовани пензионери,

Обавештавамо Вас да подршку око пријаве за Пензионерску картицу, ПИО фонду, можете добити у Општини Брус,  у канцеларијама број 12 и број 2, радним данима од 7 до 15 сати.

У пројекат издавања пензионерских картица, укључује се шира друштвена заједница, пре свега Влада Републике Србије, локалне самоуправе, друштвено одговорни привредни субјекти и предузетници који ће обезбедити посебне попусте пензионерима који при плаћању роба и услуга приложе Пензионерску картицу, као и јавна предузећа, привредна друштва и институције које ће да обезбеде могућност остваривања бенефита по основу бодова. Бодове ће вам обрачунавати Фонд по свакој реализованој потрошњи за коју сте добили фискални рачун.

Сваки пензионер и корисник осталих права из ПИО који је заинтересован за издавање Пензионерске картице, поднеће захтев и добиће картицу.

Пријаву можете извршити и електронски на https://zpk.trezor.gov.rs/