Јавни огласи Јавни огласи/позиви Документа

ОГЛАС РАДИ ДАВАЊА У ЗАКУП НЕПОКРЕТНОСТИ У ЈАВНОЈ СВОЈИНИ ОПШТИНЕ БРУС-ПУТЕМ ЈАВНОГ НАДМЕТАЊА

ПРЕДМЕТ ДАВАЊА У ЗАКУП

Предмет јавног огласа је избор најповољнијег понуђача – закупца ради давања у закуп непокретности у јавној својини Општине Брус, и то:

1. Пословни простор у оквиру Градског базена у Брусу у укупној површини од 10 м2 по почетној цени од 500,00 динара по м2 месечно за летњу купалишну сезону за 2017. годину. Намена простора је постављање киоска за продају безалкохолних пића, топлих безалкохолних напитака, пива, кондиторских производа у оригиналној фабричкој амбалажи, „грицкалице“ и др. намирница).

2. Непокретност описана у претходној тачки се може разледати сваког радног дана уз обавезно претходно најављивање обиласка локације на тел.037/826-840.

Текст oгласа можете преузети овде.