Јавни огласи/позиви ВАЖНО Обавештења

Саопштење Координационог тима за израду Плана развоја општине Брус за период од 2021. до 2028. године

Поштовани грађани,

Координациони тим за израду Плана развоја општине Брус за период од 2021. до 2028. године жели да обавести јавност Брус, да је дана 19.1. одржан састанак тима на ком је започета наредна фаза у изради Плана развоја, која се тиче дефинисања визије, приоритетних циљева и мера по приоритетним циљевима, Плана развоја општине Брус.
На састанку је донешен закључак, да се још једном упути позив свим заинтересованим појединцима, удружењима, установама, предузећима из јавног или приватног сектора, да искористе могућност слања предлога и сугестија у вези садржаја Плана развоја општине Брус.
Подсећање да се обрасци за подношење предлога и сугестија везаних за садржај Плана развоја могу преузети електронски на сајти Општине Брус ,  или физички на писарници Општинске управе Брус. А да се могу послати на заваничан и-маил Општине Брус, opstina@brus.ls.gov.rs , или предати лично на писарници Општинске управе Брус.
Координатор тима
Никола Збиљић