Обавештења Општинска управа Брус

Саопштење Kоординационог тима за израду Плана развоја општине Брус

Поштовани суграђани,
Кординациони тим за израду Плана развоја, дана 08.04. 2022. године, одржао је састанак заједно са директором Агенције за регионални развој Расинског округа, као консултантом.
На састанку је анализиран до сада урађени део предлога Плана развоја, затим разматрани су пристигли предлози грађана у вези израде Плана развоја. На састанку највише пажње посвећено је предлозима мера по приоритетним циљевима, сачињеним од стране тематских подтимова. У том делу, предлози су представљени консултанту и донешени су одређени закључци у форми и садржини овог кључног дела будућег Плана развоја општине Брус. Координациони тим подсећа да је позив, заинтересованим грађанима у вези предлога за израду Плана развоја, отворен. Такође, тим истиче да у свом раду на изради предлога Плана развоја, улази у завршну фазу. После које ће се предлог тима наћи на јавном увиду и бити предмет јавне расправе, пре уласка у скупштинску процедуру.

Координатор тима
Никола Збиљић