ОТКАЗАНА МАНИФЕСТАЦИЈА “ДАНИ ПРЕОБРАЖЕЊА 2020”

Штаб за ванредне ситуације општине Брус је на ванредној седници одржаној дана 14.08.2020 године, разматрајући актуелно стање и епидемиолошку ситуацију у вези са вирусом COVID-19, а у циљу спречавања ширења заразе овим вирусом, донео закључак да се предстојећа  манифестација ,, ДАНИ ПРЕОБРАЖЕЊА 2020” која се традиционално одржава у августу месецу текуће године , због безбедности и заштите здравља грађана и посетиоца манифестације, ове године не одржи. Епидемиолошка ситуација на територији општине Брус је побољшана али је и даље на снази Одлука о проглашењу ванредне ситуације, па с’ тога апелујемо на грађане да се придржавају прописаних мера заштите, да носе заштитне маске/визире и рукавице, да држе обавезну физичку дистанцу и избегавају окупљања, а све у циљу спречавања ширења и сузбијања заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

ОПШТИНСКИ ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ БРУС