Помоћ Града Крушевца општини Брус

Град Крушевац је обезбедио 15.000 заштитних маски за општине Расинског управног округа.
Председник Општине Брус Саша Милошевић преузео је  2.100 маски, које ће бити подељене радницима Дома здравља, јавним предузећима и установама на територији општине, волонтерима и грађанима општине Брус.
Председник се захвалио Граду Крушевцу , градоначелници Крушевца Јасмини Палуровић на донацији заштитних маски, као и на обезбеђеној количини натријум-хипохлорита која се дели грађанима општине Брус. Осим тога, из буџета општине Брус издвојена су средства за куповину средстава за дезинфекцију, која ће бити подељена Дому здравља, јавним предузећима и установама, волонтерима.
Председник општине апелује на своје грађане да остану кући, да поштују мере изолације и полицијски час, да се придржавају прописаних мера и чувају себе и друге